Mogo

Tu atrodies šeit: » »

Patēriņa kredīts līdz 3000šeit

Mēneša procentu likme: 7.5 % (kredīta summa 200€ + kredīta %)/200*100-100

GPL (gada procentu likme): max 138.42%

Aktivizācijas maksa: 0€
Kredīta summa: no 50€ līdz 3000€
Kredīta termiņš: no 3 līdz 48 mēnešiem

Darba laiks: darba dienās 9:00-23:00, brīvdienās 10:00-17:00
Vecuma ierobežojumi: sākot no 20 gadiem

Mogo.lv

Nepieciešamie dokumenti: pase vai personas apliecība (eID)

Kredīta saņemšanas kārtība: aizpildi pieteikumu, reģistrējies ar internetbanku, saņem piedāvājumu, saņem aizdevumu kontā vai tuvākajā filiālē

Kā tas strādā?

Konti: Swedbank, Citadele, DNB, Nordea

Pieteikties Mogo kredītam

Adrese: AS "Mogo", Bauskas iela 86, Rīga, LV-1004 (3. st.), +371 66900900


Mogo kredīts

Mogo.lv piedāvā patēriņa kredītu līdz 3000€. Ja steidzami nepieciešama lielāka naudas summa, tad Mogo.lv ir viens no risinājumiem. Nav nepieciešami papildus dokumenti un ienākumus apliecinoši kontu izraksti.


Mogo.lv piedāvā aizņemties

  • kredīta ņēmējam jābūt sasniegušam 20 gadu vecumu;
  • pieteikties kredītam iespējams internetā;
  • atmaksas termiņš no 3 līdz 48 mēnešiem.

Svarīgi

  • Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.
  • Aizpildiet aizdevuma pieteikumu un sāciet savu ceļu uz naudu jau šodien! Pēc pieteikuma nosūtīšanas Jūsu personīgais klientu menedžeris sazināsies ar Jums 24 stundu laikā. Pozitīvas atbildes gadījumā naudas summa tiks pārskaitīta uz Jūsu kontu.
  • Jebkurā laikā iespējama priekšlaicīga aizdevuma līguma izbeigšana un tai nepiemēro papildus maksu
 Papildus nepieciešams

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Pieteikties Mogo kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Mogo
2018-06-15 17:56:03
Люди, очень не рекомендую. Не связывайтесь с этой командой дилетантов. Взяла машинку в лизинг у них, успешно выплачивали. Ситуация изменилась, нашли человека кто захотел перенять на себя кредитные обязательства.. Но не тут то было. Стали морочить голову. Выслали им все нужные документы.. Они стали разсматривать.. день, два, три.. Звоним- оказалось номер не могут поеять.(договор был, что они отзвонят сразу как док. получат). Дальше опять молчек, время идет.. Звоним.. Оказывается ручка при заполнении анкеты должна быть синяя, черная не годится.. А позвонить? - на что ответ, "да, да, мы собирались". Дни идут. Переслали еще раз распечатку счета, опять молчек..дальше та же история, мы сами звоним. Они типа не получили... еще раз послали документы. А время все тянется. Короче до сих пор ответа нет. Ответ один- мы разсматриваем.. Хотя у человека который хочет перенять лизинг зарплата весьма хорошая и никакой подпорченой кред.истории. Все просто.. Проценты стали тикать за вовремя неоплаченый счет. (В первый раз когда брался лизинг ответ пришел в течении одного тел.звонка продавйа.). Вот и все. Делайте выводы.
Mogo
2017-06-29 12:14:38
Lielas procentu likmes,bet kompanija pati par sevi ir neslikta. Visi sudzas tikai tapec ka daudz japarmaksa. Bet uz to ir jārēķinās ,ja ņem tāda vietā
Mogo
2016-06-17 23:29:42
Вы что лохи все?проценты считайте.видетесь как дети
Mogo
2014-03-26 20:52:29
pirku auto caur viniem.auto vertiba bija 1000ls iemaksaju 300 atlikuso sumu sedza vini uz 24menesiem parmaksaju kautkadus 500ls.taka nav tik traki
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha

Pieraksties uz jaunumiem

to top