Kredītu pārkreditēšana

Aizņemoties ātro kredītu, liekas, ka pēc mēneša saņemot algu, varēšu atmaksāt. Taču nereti gadās, ka tomēr to atdot nav iespējams, izdevīgāk ir pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Līdz ar to, ka pagarināt atmaksas termiņu, iespējams, tik reizes, cik vēlies, izveidojas situācija, ka gandrīz neiespējami ir atdot ātro kredītu un maksājot kredīta pagarināšanas maksu pārmaksā ļoti lielus procentus.

Un noteikti ir arī tādi, kas aizņēmušies vairākus ātros kredītus un katru mēnesi tikai pagarina, un pagarina atmaksas termiņu. Rezultāts, neizdevīgs kredīts, par kuru nākas maksāt lielus procentus.

Rodas jautājums, vai ir kāds risinājums, lai nebūtu jāmaksā katru mēnesi kredīta(-u) pagarināšanas maksas un atdod paņemto kredītu(-us) ar saprātīgiem procentiem?

Viens no risinājumiem ir: aizņemties pie aizdevēja, kas aizdod kredītu, kurš var nosegt visus paņemtos ātros kredītus un atmaksāt pa mēnešiem, maksājot ikmēneša maksu. Tas noteikti būs izdevīgāk, nekā maksāt kredīta pagarināšanas maksu.

Viens no šādiem aizdevējiem, kas aizdod kredītus bez ķīlas, ar atmaksas iespējām pa mēnešiem ir Bigbank. Pie Bigbank iespējams aizņemties, sākot no 200 līdz pat 10.000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 līdz 72 mēnešiem.

Kāds ir kredīta saņemšanas process?

  1. Pieteikties internetā iespējams ar 0% likmi, tikai nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, norādot visu nepieciešamo informāciju (aizdevējs var pieprasīt konta izdruku par pēdējiem 6 mēnešiem, to iespējams pievienot aizpildot pieteikuma formu internetā).
  2. Bigbank speciālists sazināsies ar Tevi telefoniski, kad būs saņemts Tavs pieteikums, lai precizētu nepieciešamo informāciju (ja būs nepieciešama konta izdruka par pēdējiem 6 mēnešiem un nebūsi to pievienojis aizpildot pieteikuma formu, tad būs jāierodas kādā no Bigbank filiālēm, lai to izdrukātu).
  3. Dienas laikā saņemsi atbildi. Ja atbilde būs pozitīva, tad varēsi parakstīt līgumu, kādā no Bigbank filiālēm. Tikai pēc līguma parakstīšanas naudu pārskaitīs uz Tavu bankas kontu un Tu varēsi atmaksāt visus ātros kredītus.

Ko vēl svarīgi zināt? Kā jau jebkurš aizdevējs, arī Bigbank prasa ikmēneša procentus, kā arī komisijas maksu par kredīta izsniegšanu. Komisijas maksas ir vienreizējs maksājums, un, ja kredīts tiek izsniegts bez nodrošinājuma, tad šī komisijas maksa ir, sākot no 30 līdz 90 eiro. Komisijas maksa atkarīga no kredīta summas lieluma, piemēram, kredīta summa ir no 200-500 eiro, tad komisijas maksas ir 30 eiro.


Bigbank piedāvā arī kredītu brīvdienas, tas nozīmē, aizņemies naudu šodien, sāc atmaksāt tikai pēc trīs mēnešiem. Tāpēc cerams, ka šis ieteikums Tev palīdzēs un nebūs vairs jāmaksā ātro kredītu pagarināšanas maksa(-as) un beidzot varēsi uzelpot, un maksāt ikmēneša maksājumu, ko vari atļauties!

Pieraksties uz jaunumiem

to top