Konfidencialitātes politika

Termini

  1. Interneta mājas lapa www.parkreditiem.lv (turpmāk tekstā – Mājas lapa).
  2. Apmeklētājs – fiziska vai juridiska persona, kura internetā apmeklē Mājas lapu (www.parkreditiem.lv).

Privātums- Konfidencialitātes politika

Jūsu privātums (drošība) mums ir ļoti svarīgs. Lai labāk izprastu, kāda ir Jūsu drošība Mājas lapā, mēs izskaidrosim informācijas apkopošanu un izmantošanu. Jebkura iegūtā informācija Apmeklētājiem netiks izpausta un tā vērtējama kā konfidenciāla, tā netiks pārdota vai citādi izmantota, lai kaitētu Apmeklētājiem.

Mājas lapas Apmeklētāji ir tiesīgi bez ierobežojuma un bez reģistrācijas datu ievadīšanas apmeklēt Mājas lapā esošās sadaļas un iepazīties ar informatīvo materiālu.

Google Analytics un sīkfaili jeb "cookies"

Google Analytics ir pakalpojums, ko piedāvā Google kompānija. Google Analytics izmanto sīkfailus jeb "cookies" ar kuru palīdzību tiek izsekots lietotāju darbībām, lai novērtētu Mājas lapas efektivitāti un citu iemeslu pēc (tiek apkopotas arī IP adreses). Iegūtā informācija glabājas Google kompānijas serveros. Apmeklējot šo Mājas lapu Jūsu privātums nav apdraudēts.

Personīgā informācija

Apmeklējot Mājas lapu, Jūsu IP adrese, ko Jūs izmantojat, lai piekļūtu mājas lapai, kā arī par datumu un laiku, kad Jūs to dariet, šī informācija tiek izmantota, lai analizētu apmeklētāju tendences iekšējai lietošanai.

Apmeklējot Mājas lapu, tās Apmeklētājs piekrīt Konfidencialitātes politikai un Mājas lapas lietošanas noteikumiem. Tiek uzskatīts, ka Apmeklētājs ar tiem ir iepazinies un akceptē.

Pārtrauciet lietot Mājas lapu, ja Jums ir pretenzijas pret Konfidencialitātes politikas un/vai Mājas lapas Lietošanas noteikumiem, nav pieņemams to saturs, atsauce(-es) par autortiesībām.

Pieraksties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi un uzzini par aktualitātēm, jauniem piedāvājumiem un akcijām!
to top