1aizdevums.lv

Tu atrodies šeit: » »

1aizdevums + Onefinance. Patēriņa kredīts un kredītu apvienošana. Saņem piedāvājumu šeit

Bezprocentu kredīts: nav pieejams
Mēneša procentu likme: 2.28 % (kredīta summa 500€ + kredīta %)/500*100-100

GPL (gada procentu likme): individuāli (min. 12%, max 102.67%*)

Aktivizācijas maksa: 0.00€
Kredīta summa: no 1000€ līdz 10000€
Kredīta termiņš: no 3 līdz 72 mēnešiem

Darba laiks: darba dienās 9:00-19:00 un sestdienās 10:00-16:00
Vecuma ierobežojumi: no 21 līdz 70 gadiem

1aizdevums

Nepieciešamie dokumenti: pase, klientam ir jābūt atbilstošiem ienākumiem aizdevuma saņemšanai, no 260 EUR pēc nodokļu nomaksas. Kredīts bez ķīlas, bez galvojumiem, vai izziņām no darba vietas.

Kredīta saņemšanas kārtība: lai saņemtu aizdevumu, jāaizpilda kredīta pieteikums internetā

Kā aizņemties 1aizdevums?

 

Papildus informācija: naudas saņemšana kontā, pēc līguma parakstīšanas, notiek ātri – ja esi SWEDBANK klients, pārskaitījumu saņemsi pēc 15 minūtēm, ja citas bankas klients, tad tajā pašā vai nākošajā dienā.

Konti: Swedbanka, Citadele banka, DNB, Nordea

Pieteikties 1aizdevums.lv

Adrese: Maskavas iela 450N - 15, Rīga, LV-1063, Latvija (+371) 27-787-787


Lielisks risinājums, ja tev ir laba kredītvēsture, oficiāli ienākumi un vēlies saņemt kredītu bez ķīlas. Pieteikums patēriņa kredītam aizņems tikai 2 minūtes. Aptuveni 15 minūšu laikā pieteikums aizdevumam tiek izskatīts un apstiprināts. Pēc tam atliek tikai parakstīt līgumu.

Kredīts tiek izsniegts Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 21 gada līdz 70 gadiem, ja nav parādsaistības citās finanšu iestādēs/institūcijās.

Kā tas notiek

  1. Ar kalkulatora palīdzību izvēlies aizdevuma summu un termiņu.
  2. Aizpildi pieteikuma formu, daži soļi, pāris minūtes un pieteikums ir iesniegts (sadarbojoties ar kurjerpakalpojumiem, Jūsu aizdevuma līgums var tikt nogādāts jebkurā vietā Latvijā, vienas dienas laikā).
  3. Atbildi saņem 15 minūšu laikā neizejot no mājām, paraksti līgumu un saņem naudu.

1aizdevums.lv piedāvā aizņemties

Svarīgi

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

GPL piemērs: aizņemoties 1000 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 94.08 €, gada procentu likme 25.60%, kopējā atmaksājamā summa ir 1128.96 €, vienādais maksājuma grafiks ar fiksētu aizņēmuma likmi visam kredīta termiņam.

Pieteikties 1aizdevums.lv

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top