Ātrie kredīti

Ātrie kredīti internetā ir ērts veids, kā aizņemties naudu ikdienas nepieciešamībām. Vēlies iepirkties, iegādāties ceļojumu, nomaksāt rēķinus vai nepieciešams salabot auto un zini, ka saņemot algu varēsi aizņemto kredītu atmaksāt- tad neliels aizdevums uz dažām dienām līdz dažiem mēnešiem var būt risinājums. Ja nepieciešama neliela naudas summa uz dažām nedēļām vai mēnešiem, tad ātrie kredīti internetā ir veids, kā saņemt naudu ērti un izdevīgi!

Ātros kredītus iespējams noformēt apmēram 15-30 minūšu laikā neatejot no datora, bez izziņām un galvojuma. Savukārt kredītus bankās vidēji 1-2 darba dienu laikā.  Lai aizņemtos kredītus internetā ir jāizvēlas pareizā kredītu kompānija, jāreģistrējas kredītu mājas lapā un jāpiesakās kredītam. Pozitīvas atbildes gadījumā naudu ieskaitīs Tavā bankas kontā!

Izmanto zemāk esošo salīdzinājuma tabula un izvēlies vispiemērotāko kredītu! „Uzzināt vairāk” nozīmē vairāk informācijas par attiecīgo aizdevēju, nospiežot pogu „Saņemt kredītu”, atvērsies kredītu kompānijas mājas lapa reģistrācijai. Uzzini, kuri ir izdevīgākie un ātrākie no visiem pieejamajiem ātrajiem kredītiem Latvijā!

Izvēlies salīdzināšanas veidusalīdzini kredītus tabulāsalīdzini kredītus jaunajā tabulāsalīdzini kredītus
Vispirms izvēlies salīdzināšanas veidu un tad salīdzini kredītu kompānijas pēc sev vēlamiem kritērijiem   
    
Pirmais kredīts ar 0% likmi   
Gada procentu likme   
Mēneša procenta likme   
Kredīta aktivizācijas maksa   
Maksimālā kredīta summa   
Vecums   
Reitings   
Popularitāte   

 

Kredītu kompāniju salīdzinājums kredīta summa no 1001-1500€.

ferratum

8:00-22:00
9:00-20:00
 

Bezprocentu kredīts: 1.kredīts līdz 140.00€ ar 0% likmi
Gada procentu likme: 1.22-1822 %

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 10.00€ līdz 1500.00€
Kredīta termiņš: no 1 dienas līdz 12 mēnešiem

Vērtējums: Pievienot vērtējumu

saņemt naudu

vivus

7:00-24:00
7:00-24:00
 

Bezprocentu kredīts: nav informācijas
Gada procentu likme: 141-220 %

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 50.00€ līdz 1500.00€
Kredīta termiņš: no 30 dienām līdz 24 mēnešiem

Vērtējums: Pievienot vērtējumu

saņemt naudu

viasms

8:00-22:00
10:00-20:00
 

Bezprocentu kredīts: 1.kredīts līdz 200.00€ ar 0% likmi
Gada procentu likme: 0.08-658646 %

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 50.00€ līdz 1500.00€
Kredīta termiņš: no 7 dienām līdz 12 mēnešiem

Vērtējums: Pievienot vērtējumu

saņemt naudu

bigbank kredīts

9:00-21:00
10:00-20:00
 

Bezprocentu kredīts: nav pieejams

Akcija: Apvieno līdz 7 kredītiem, maksā no trešā mēneša
Gada procentu likme: 44-529 %

Aktivizācijas maksa: 0.00€
Kredīta summa: no 300.00€ līdz 10 000.00€
Kredīta termiņš: no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem

Vērtējums: Pievienot vērtējumu

saņemt naudu

Vēlies salīdzināt vairāk kredītu kompāniju, spied nākamo lappusi šeit

Vērtējums- apskatīt un pievienot vērtējumu(-us) par aizdevējiem iespējams 24 stundas diennaktī. Lai pievienotu vērtējumu par attiecīgo aizdevēju nepieciešams uzrakstīt arī atsauksmi un to iespējams apmeklējot sekojošu sadaļu. Tabulā attēlotais vērtējums tiek apkopots no atsauksmēm 1-2 reizes mēnesī.

Gada procentu likme

GPL – gada procentu likme, kredīta kopējās izmaksas. Tās ir izteiktas ikgadējos procentos no kredīta kopsummas, ieskaitot kredīta piešķiršanas komisiju, procentus, izņemot jebkuras kredīta kopējās izmaksas, kas aizdevējam jāmaksā par jebkuru aizdevuma līgumā noteikto saistību neizpildi, kas tiek aprēķinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem „Noteikumi par patērētāja kreditēšanu”, kas ir norādīti Speciālos noteikumos. Piemērs gada procentu likmes aprēķinam ir: kredīta summa: € 100.00, kredīta komisijas maksa: € 10.00, reģistrācijas komisija: € 0.01, kredīta termiņš: 30 dienas. GPL = 219.2%. Kopējā summa, kas būs jāmaksā kredīta atmaksas termiņā ir 110,01 €. Mājas lapā ir norādītas GPL robežas, precīzu GPL attiecīgai naudas summai un attiecīgai kredītu kompānijai iespējams uzzināt tās mājas lapā vai sazinoties personīgi ar kredīta kompāniju.

Iespējams saņemt naudu 15-30 minūtēs

Ātros kredītus internetā iespējams saņemt 15-30 minūšu laikā. Lai saņemtu ātro kredītu nepieciešams izvēloties attiecīgo aizdevēju, reģistrēties aizdevēja mājas lapā un nosūtīt kredīta pieteikumu. Pozitīvas atbildes gadījumā naudu saņemsi savā bankas kontā. Ja Tavs bankas konts un ātrā kredīta uzņēmuma konta ir vienā bankā, tad naudu saņemsi dažu minūšu laikā. Ja nauda būs jāpārskaita uz citas bankas kontu, tad nauda visticamāk saņemsi vienas darba dienas laikā.

Pieteikties ātrajam kredītam iespējams 24 stundas diennaktī

Pieteikties ātrajam kredītam iespējams jebkurā diennakts laikā, taču atbilde, kā arī nauda (pozitīvas atbildes gadījumā), tiks pārskaitīta tikai aizdevēja darba laikā.

Pirmais kredīts ar 0% likmi un SMS kredīti

Vairāki ātro kredītu uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu saņemt bez procentu maksas. Tikai aizņemoties pirmo reizi iespējams saņem naudu izdevīgi un nepārmaksājot par kredīta izmantošanu procentus! Ātro kredītu kompānijas piedāvā saviem klientiem aizņemties ātro kredītu atkārtoti ar SMS īsziņas palīdzību, jo atkārtoti nav jāveic ne reģistrācija, ne citas formalitātes. Jānosūta SMS īsziņa un nauda pēc dažām minūtēm būs bankas kontā!

Soda sankcijas vai kavējuma izmaksas

Ātrie kredīti par kavējumu pieprasa maksāt sodu sākot no 0.75% līdz 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Daži aizdevēji papildus kavējuma maksai pieprasa naudu par atgādinājuma vēstuli un/vai vienreizēju līgumsoda maksu, ja kredīta termiņš tiek kavēts. Precīzu informāciju par kavējuma izmaksām iespējams uzzināt katra aizdevēja mājas lapā, līguma noteikumos un/vai sazinoties ar aizdevēju personīgi. Atceries, ka maksājumu neveikšana iespējams Tev var radīt nopietnas problēmas un ietekmēt Tavu kredītvēsturi, un apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu, un saistību neizpildes gadījumā aizdevējs var uzsākt parāda piedziņas procesu vai nodot prasījuma tiesības trešajām personām.

Ieķīlā savu auto un saņem kredītu vienas dienas laikā, spied šeit.

Aizņemies naudu tikai tad, ja esi pārliecināts(-a), ka kredītu varēsi atmaksāt laikā. Laikā neatmaksāts kredīts var Tev sabojāt kredītvēsturi un vēlāk būs sarežģītāk aizņemties vai arī kredītu kompānijas piedāvās kredītus aizņemties uz neizdevīgiem noteikumiem. 

Atceries, ka kavētu kredītu maksājumu gadījumā, kredītiestādei ir tiesības piemērot soda procentus. Aizņemies atbildīgi!

to top