Aizdevums.lv

Patēriņa kredīts - iespēja pārmaiņām

Bezprocentu kredīts: nav pieejams
Mēneša procentu likme: 7.34 % ((kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 3 mēšiem)/250*100-100)/3)

GPL (gada procentu likme): 18-150%

Aktivizācijas maksa: 0.00€
Kredīta summa: no 70.00€ līdz 4500.00€ (auto kredīts no 70.00€ līdz 7000.00€)
Kredīta termiņš: no 3 līdz 36 mēnešiem (auto kredīts no 3 līdz 60 mēnešiem)

Darba laiks: darba dienās 9:00-18:00 un sestdienās 10:00-16:00
Vecuma ierobežojumi: kredīta ņēmējs nedrīkst būt jaunāks par 18 gadiem

Kredīta saņemšanas laiks: 1 diena

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > kredīta pieteikums > atbilde > līguma parakstīšana > nauda bankas kontā

Papildus informācija: kredīts pensionāriem bez vecuma ierobežojuma

Konti: Swedbanka, SEB banka

Pieteikties Aizdevums.lv kredītam

 

Adrese: SIA AIZDEVUMS.LV, LV40003468776, Cēsu 31 k-3, LV-1012, Rīga


 

Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka kredīta kopējās izmaksās ir ietverta līguma komisijas maksa.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredītu apvienošana

Aizdevējs, kas piedāvā apvienot ātros kredītus ar atmaksas iespējām pa mēnešiem sākot no 70 līdz 4500 eiro ar atmaksas termiņu no 6 līdz 36 mēnešiem.

Kredīts juridiskām personām un zemnieku saimniecībām

Aizdevums.lv kreditē juridiskas personas un zemnieku saimniecības. Papildus pieteikumam kredīta izskatīšanai būs nepieciešams iesniegt reģistrācijas apliecību un ienākumus apliecinošus dokumentus. Lai uzņēmums saņemtu kredītu, tā īpašniekam jāsniedz personisks galvojums.

Kredīts lietota transportlīdzekļa iegādei

Aizdevums.lv ir iespēja saņemt kredītu lietotas automašīnas, motocikla vai cita transportlīdzekļa iegādei neatkarīgi no tā vecuma. Transportlīdzeklis tiek reģistrēts uz aizņēmēja vārda, nav nepieciešams transportlīdzekļa novērtējums, KASKO apdrošināšana, signalizācija. Dažreiz pēc komisijas lēmuma kā saistību izpildes nodrošinājums var tikt pieprasīta komercķīlas reģistrēšana uz attiecīgā transportlīdzekļa.

Kredīta saņemšanas process

Aizdevums.lv kredītam iespējams pieteikties internetā, aizpildot pieteikuma formu. Kredīta pieteikumu aizdevējs izskata vidēji 1 darba dienas laikā un atbildi paziņo personīgi. Ja atbilde būs pozitīva, būs nepieciešams parakstīt aizdevuma līgumu kādā no aizdevēja klientu apkalpošanas centriem.

Kad līgums parakstīts, aizdevējs pārskaita naudu uz aizņēmēja bankas kontu. Kredīta noformēšanai jārēķinās ar vienu līdz divām darba dienām.

Kas var saņemt Aizdevums.lv kredītu

Aizdevumu var saņemt, ja atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Latvijas Republikas iedzīvotājs;
  • aizņēmējs ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu;
  • kredīts pensionāriem bez vecuma ierobežojuma;
  • ir regulāri un pierādāmi ienākumi- vismaz minimālā alga un darba stāžs 4 mēneši esošā darbavietā;
  • ja ir parādi CREDITREFORMĀ aizdevums tiks atteikts.
 Aizdevums.lv

Kredīta līgumu iespējams parakstīt

Ko darīt, ja rodas grūtības atmaksāt kredītu

Ja rodas situācija, kad kāda iemesla dēļ vairs nespējat savlaicīgi kārtot kredīta maksājumus (darba zaudējums, slimība u.c.), negaidiet, kamēr sakrājas soda sankcijas! Nekavējoties vērsieties pie Aizdevums.lv kredītu uzraudzības nodaļas speciālistiem, izrunājiet iespēju pārskatīt kredīta atmaksas grafiku, vai pieteikties kredīta brīvdienām.
 
Vai iespējams mainīt kredīta apmaksas datumu

Ja mainījies algas izmaksas datums, ir iespēja vienoties par citu atmaksas datumu bez papildus izmaksām (ja nemaina kredīta atmaksas grafiku).

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Aizdevuma līgumos ir iekļauta norma, kas paredz līgumsodu par maksājumu kavējumu 0.5% apmērā no nokavētās summas par katru nokavēto dienu. Sods par kredīta maksājumu kavējumu tiek ierobežots ar neatmaksātā parāda summu.

Svarīgi

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam nav iespējama kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Aizdevums.lv piedāvā aizņemties kredītu ar ilgāku atmaksas termiņu, atmaksājot kredītu agrāk, kredīta procenti jāmaksā tikai par izmantoto termiņu. Gadījumā, ja kredīta ņēmējs nepilda vai nepienācīgi pilda noteiktās saistības, aizdevējs ir tiesīgs nodot kavēto maksājumu piedziņas tiesības trešajām personām. Ja kredīta ņēmējs kavē atmaksas grafikā esošos noteiktos maksājuma termiņus, tad aizdevējs ir tiesīgs vienpusēji atkāpties no līguma un pirms termiņa kredīta ņēmējam nekavējoties pieprasīt atmaksāt aizdevumu, līgumsodu, komisiju, procentus, kā arī aizdevējam nodarītos zaudējumus.

Pieteikties Aizdevums.lv kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Aizdevums.lv
2016-01-22 11:21:18
Nevienam neiesaku bāzt galvu šajā kompānijā: procenti briesmīgi, aizņēmies 1500EUR + par noformēšanu 200-300, ja sanāk kaut dienu nokavēt maksājumam, tad + soda nauda BRIESMĪGA; + par nesaprotamu apkalpošanu ? jāpiemaksā katru mēn., beigās sanāk atmaksāt 3000 EUR, nevajag uzturēt tādas kompānijas, kurām par cilvēku nospļauties
Aizdevums
2012-11-02 14:06:26
Normāls aizdevējs, ja neskaita, ka pastāvīgi atgādina par nesamaksāto summu, sms, vēstulēs uz visām iespējamām adresēm un vēl zvana...
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top