Aizdevums24

Kas piedāvā aizdevumus? Piesakies jebkurā diennakts laikā!

Bezprocentu kredīts: piesakies jebkurā diennakts laikā
Mēneša procentu likme: 8 % (kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 30 dienām)/200*100-100)

GPL (gada procentu likme): 0.01-220%

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 50€ līdz 3000€
Kredīta termiņš: no 30 dienām līdz 24 mēnešiem

Darba laiks: darba dienās un brīvdienās 7:00-24:00
Vecuma ierobežojumi: no 18 līdz 70 gadiem
Aizdevums24

Kredīta pagarināšanas mēneša likme: iespējama termiņa pagarināšana, precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt savā profilā
Kredīta saņemšanas laiks: 15 min- 1 diena

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > aktivizācijas maksa > kredīta pieteikums > atbilde > saņem naudu

Saņemt naudu Aizdevums24

Konti: Citadele, DNB, Nordea, SEB, Swedbank


 

Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Svarīgi

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Ātrā kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt savā profilā.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Saņemt naudu Aizdevums24

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top