Ātrais.lv

Tu atrodies šeit: » »

Saņem aizdevumu dažu minūšu laikā!

Bezprocentu kredīts: nav pieejams
Mēneša procentu likme: 15.00 % (kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 30 dienām)/200*100-100)

GPL (gada procentu likme): 155-1674%

Aktivizācijas maksa: 0.10€
Kredīta summa: no 25.00€ līdz 400.00€
Kredīta termiņš: no 1 līdz 30 dienām

Darba laiks: darba dienās un brīvdienās 8:00-21:00
Vecuma ierobežojumi: no 20 gadiem
Svarīgi: aizdod naudu tikai strādājošām personām ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem

Kredīta pagarināšanas mēneša likme: pagarināt aizdevumu iespējams Atrais.lv savā klienta profilā
Kredīta saņemšanas laiks: 15 min
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > aktivizācijas maksa no sava bankas konta > kredīta pieteikums (internets, sms) > atbilde sms > nauda bankas kontā

Ātrais.lv kredīta saņemšanas process


Papildus informācija: ja tiek kavēts maksājums, līgumsods 1% no kopējās kavēto maksājuma summas, par katru kavējuma dienu

Konti: Swedbank, SEB banka, DNB banka, Citadele Banka

Pieteikties Ātrais.lv kredītam

 

Juridiskā adrese: SIA NORDIC FINANCE, LV40003773271, Jūrmalas iela 14, LV-2107, Piņķi, Babītes nov.
Biroja adrese: Mūkusalas iela 33-4, LV-1004, Rīga


 

Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Pagarināt aizdevumu iespējams Atrais.lv klienta profilā. Lai pagarinātu kredīta atmaksas termiņu jābūt samaksātai kredīta komisijai par iepriekšējo kredīta izmantošanas periodu (līgumsodu, ja tāds ir). Tikai pēc komisijas apmaksāšanas būs aktivizēts kredīta pagarinājums.

Kas var saņemt Atrais.lv kredītu

Ātrais.lv kredītu var saņemt, ja atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • LR iedzīvotājs;
  • nav jaunāks par 20 gadiem;
  • nav kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
  • strādājoša fiziskā persona ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem.
 Ātrais.lv

Svarīgi

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Pieteikties Ātrais.lv kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Ātrais.lv
2013-07-12 13:11:58
Aizskaitīju 10 santīmus, stundu gaidīju ID un paroli, nesaņēmu, tad zvanīju un tikai tad saņēmu. Atbilde gan ātra, 2-3 minūtēs, lai gan noraidoša...
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top