Creditus.lv procenti 0%

Creditus - pielāgots termiņš jebkuram līdz pat 36 mēnešiem! Pārmaksa 0 €! Pārliecinies šeit!

Creditus pirmais kredīts: 1000€
Mēneša procentu likme: 6.11 % (kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 90 dienām)/200*100-100)/3

GPL (gada procentu likme): min. 76.9%, max 218.87%*

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 50€ līdz 4000€
Kredīta termiņš: no 3 līdz 36 mēnešiem (kredītlīnija līdz 24 mēnešiem)

Creditus darba laiks: darba dienās un brīvdienās 8:00-22:00
Vecuma ierobežojumi: no 18 līdz 70 gadiem
Creditus
Creditus iespējams pieteikties internetā, Latvijas Pasta nodaļās un veikalos Maxima. Creditus sniedz pakalpojumus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā.

Creditus pagarināšana: kredīta atmaksas pagarinājums nav pieejams. Aizdevuma atmaksas jāveic saskaņā ar atmaksas grafiku. Ja tiek kavēts maksājums, līgumsods 0.9% no kopējās kavēto maksājuma summas, par katru kavējuma dienu.

Kredīta saņemšanas laiks: 20 min
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > aktivizācijas maksa no sava bankas konta > kredīta pieteikums (internets) > atbilde sms > nauda bankas kontā

Creditus
 

Creditus kontakti: SIA IPF Digital Latvia, 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050, T. 8824, info@creditus.lv

Creditus piedāvā privātpersonām bez ķīlas saņemt ātru īstermiņa aizdevumu (naudas kredītu) un kredītlīniju. Aizdevuma summa var būt no 50 līdz 4000€ un ir atmaksājama 3 līdz 36 mēnešu laikā. Lai pieteiktos kredītam, Jums nepieciešams mobilais tālrunis, e-pasta adrese un konts jebkurā bankā Latvijā.

Pieteikties Creditus kredītam

Creditus rekvizīti: Reģistrācijas numurs: 50003913651, PVN reģ.nr.: LV50003913651, banka: AS Swedbank, konta numurs: LV69HABA0551038011523


Kas var saņemt Creditus kredītu

Lai saņemtu Creditus kredītu, nepieciešami atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju vecumā no 18 līdz 70 gadiem;
  • nepieciešami regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt aizdevumu;
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • nedrīkst būt nenokārtoti kavēti maksājumi par citiem kredītiem vai citas nenokārtotas parādsaistības, kā arī pieteikuma aizpildītājam uz pieteikuma iesniegšanas brīdi nedrīkst būt neatmaksāts Creditus naudas kredīts;
  • ja neesat Creditus klients, nepieciešams reģistrēties (tikai pēc reģistrācijas pabeigšanas iespējams pieteikties kredīta saņemšanai).

Kur var veikt maksājumus par kredītu

Maksājumus par kredītu varat veikt internetbankā, kā arī jebkurā bankā un Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijā.

Svarīgi

Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

 Kredītlīnija

Atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam nav iespējama kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Creditus piedāvā aizņemties kredītu ar ilgāku atmaksas termiņu, atmaksājot kredītu agrāk, kredīta procenti jāmaksā tikai par izmantoto termiņu. Gadījumā, ja kredīta ņēmējs nepilda vai nepienācīgi pilda noteiktās saistības, aizdevējs ir tiesīgs nodot kavēto maksājumu piedziņas tiesības trešajām personām. Ja kredīta ņēmējs kavē atmaksas grafikā esošos noteiktos maksājuma termiņus ilgāk par 15 (piecpadsmit) dienām, tad aizdevējs ir tiesīgs vienpusēji atkāpties no līguma un pirms termiņa kredīta ņēmējam nekavējoties pieprasīt atmaksāt aizdevumu, līgumsodu, komisiju, procentus, kā arī aizdevējam nodarītos zaudējumus.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods 0.9% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

GPL piemērs: aizņemoties 500 € uz 36 mēnešiem, aizdevuma procentu likme gadā 59.33%, mēneša maksājums 30 €, gada procentu likme 79.88%, kopējā atmaksājamā summa ir 1080 €.

Pieteikties Creditus kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top