Ferratum aizdevumi internetā

Pirmais kredīts un Kredītlīnija tagad 4000 €. Laba alternatīva, piesakies šeit.

Pirmais kredīts: līdz 4000 €
Mēneša procentu likme: 3.92 %*

GPL (gada procentu likme): max 58.53%*

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 800 € līdz 4000 €
Kredīta termiņš: no 61 dienas līdz 5 gadiem

Darba laiks: darba dienās 8:00-20:00 un sestdienās 9:00-18:00, svētdienās 10:00-18:00
Vecuma ierobežojumi: no 19 līdz 75 gadiem

Ferratum

Kredīta pagarināšanas mēneša likme: iespējams Ferratum klienta profilā.
Kredīta saņemšanas laiks: 10-15 min
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > aktivizācijas maksa no sava bankas konta > kredīta pieteikums (internets, telefons, sms) > atbilde sms > nauda bankas kontā

Nekādu slēptu izmaksu


Papildus informācija: ja tiek kavēts maksājums, līgumsods 1% no kopējās kavēto maksājuma summas, par katru kavējuma dienu

Konti: Citadele

Pieteikties Ferratum kredītam

Adrese: Ferratum.lv - "Multitude Bank" p.l.c, ST Business Centre 120, GZR 1027, Malta +371-66100023, info@ferratumbank.lv


Ferratum ir starptautiska kredītu kompānija. 2005. gadā Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā Eiropā, kas ļauj ikvienam klientam viegli un ērti noformēt īstermiņa aizņēmumu, aizsūtot vienkāršu īsziņu. Pašlaik Ferratum Group darbojas finanšu jomā 24 valstīs un lepojas ar to, ka apkalpo vairāk nekā 1500000 klientu. Pie mums strādā vairāk nekā 300 profesionāļu. Latvijas tirgū Ferratum ienāca kā pirmais īstermiņa aizdevējs jau kopš 2007.gada un piedāvā ātros kredītus, kredītlimitu un patēriņa kredītus.

Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt savā Ferratum profilā. Ferratum piedāvā aizdevuma pagarināšanu, informācija saistībā ar aizdevuma pagarināšanu:


Kas var saņemt Ferratum kredītu

Lai pieteiktos Ferratum aizdevumam, ir jābūt:

Svarīgi

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

*GPL piemērs: aizdevums  600 € uz 12 mēnešiem, komisijas maksa 152.67 €, kopējā summa, kas jāatmaksā, ir 752.67 €, gada procentu likme APR 58.53%.

*(kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 90 dienām)/200*100-100)

Pieteikties Ferratum kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Ferratum aizdevumi internetā
2017-05-02 14:28:41
Paldies ferratum par tik solīdu attieksmi! Šoreiz noderēja piedāvājums uz 2 mēnešiem, atdevu tik cik aizņēmos. Biežāk šādu akciju!!! Vēlreiz paldies! Ar cieņu, Rita
FerratumBank
2014-10-01 20:58:56
nu negrib nopelnit , nedod man kreditu es ari nenemtu kreditu lielas procentus ka4a bankrots jopcik
Ferratum
2013-05-31 14:40:31
Pieteicos darba dienas vakarā pirmajam kredītam, saņēmu pozitīvu atbildi. Ātri strādā, paldies, tā turpināt!
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top