Kredīti Ziemassvētku dāvanām

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Tik ļoti vēlamies sagādāt saviem tuvajiem pa kādam prieciņam. Un ikdienā, ikdienas ritenī ne pa visam nav iekrātas finanses. Iespējamais risinājums ir gatavot dāvanas pašiem vai aizņemties kredītu Ziemassvētku dāvanām un to atmaksāt pēc mēneša vai diviem.

Lai saņemtu nelielu naudas kredītu internetā, nepieciešams tikai nedaudz laika. Nekur nav jādodas, to iespējams paveikt internetā. Šādus kredītus iespējams aizņemties sākot no 18 gadu vecuma. Arī pensionāri var aizņemties naudu internetā, galvenā prasība, lai ir pastāvīgi ikmēneša ienākumi.

Kā tad saņemt šādu kredītu un kā jārīkojas? Pirmkārt, nepieciešams salīdzināt aizdevēju kompānijas, kas aizdod šādus kredītus Ziemassvētku dāvanām. Atceries, ja aizņemies pirmo reizi, tad iespējams aizņemties līdz 200 eiro uz vienu mēnesi bez procentiem, tas nozīmē, ka jāatdod būs tieši tik, cik aizņēmies.

Kad izvēlēts aizdevējs, obligāta prasība ir reģistrēties aizdevēja mājas lapā, norādot nepieciešamo informāciju, parasti tā ir: vārds, uzvārds, personas kods, adrese, parole. Pēc reģistrācijas aizdevēja mājas lapā nepieciešams veikt aktivizācijas maksu no sava bankas konta, to iespējams izdarīt internetbankā vai arī dodoties uz banku, un apmaksāt šo nelielo naudas summu. Parasti šī summa ir neliela, 0.01-0.10€ un tā nepieciešama, lai aizdevējs varētu identificēt personu, kas reģistrējās mājas lapā. Atceries, aktivizācijas maksa ir jāveic tikai vienu reizi pie attiecīgā aizdevēja.

Kad aizdevējs būs saņēmis Tavu aktivizācijas maksu, tad vari pieteikties kredītam. Izvēlies aizdevuma summu, termiņu, uz kādu vēlies aizņemties un spied pogu, saņemt kredītu. Atbildi aizdevējs paziņos ātri, parasti 5-10 minūšu laikā. Atbilde būs sms īsziņas veidā vai arī e-pastā.

Ja atbilde būs pozitīva, tad kredīts Ziemassvētku dāvanām tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā un Tu vari doties iepirkties. Izmanto Ziemassvētku atlaides iepērkoties, kā arī izdevīgos piedāvājumus no kredītu kompānijām. Lai izdodas jauki un mīļi svētki!

to top