Kredīts bankā

Tu atrodies šeit: » »

Kredīts bankā paredzēts gadījumiem, lai iegādātos to, ko sen jau vēlējies! Tas varētu būt ceļojums- atpūtas brauciens, mājokļa iegādei vai auto iegādei. Kredīts bankā tiek piešķirts izvērtējot aizņēmēja ikmēneša ienākumus.

Kredīts bankā tiek piedāvāts aizņemties no 6 mēnešiem līdz 7 un vairāk gadiem. Tas atkarīgs, cik liels var būt ikmēneša maksājums. Cik liels drīkst būt ikmēneša maksājums, to kredītiem bankā aprēķina pēc aizņēmēja algas lieluma un, protams, pēc aizņēmēja kredītvēstures. Jo garāks atmaksas termiņš kredītam bankā, jo mazāki ir ikmēneša maksājumi.

Ja kredīts bankā ir patēriņa kredīts, tad bankas parasti piemēro fiksēto procentu likmi, to nosaka uz visu aizņēmuma termiņu, tā nemainīsies visu atmaksas termiņu. Lai gan liela daļa aizņēmēju pievērš uzmanību tikai ikmēneša procentiem, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kā vērtēt kredītus bankā. Lai noformētu kredītu bankā pastāv vēl papildus izmaksas ar ko jārēķinās, tās ir kredīta bankā noformēšanas maksa, izsniegšanas komisija.

Pašreiz lieliskas iespējas kredītiem bankā piedāvā BIGBANK. BIGBANK piedāvā aizņemties 200€ līdz 7000€ ar atmaksas termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem un kredīta ņēmējam jābūt vismaz 20gadus vecam. BIGBANK piedāvā vairākus kredītus bankā, pret ienākumiem, pret galvojumu, pret nekustamo īpašumu. Svarīgi ir tas, ka BIGBANK neprasa naudu par kredīta izskatīšanu, tas nozīmē, ka iespējams pietiekties kredītam bankā internetā ar 0% likmi.

Īpaši jauks piedāvājums kredītam bankā ir tad, ja banka piedāvā kredītbrīvdienas. BIGBANK piedāvā šo lielisko iespēju- aizņemties kredītu un 3 mēnešus nemaksāt neko!

Kredīts bankā ir lieliska iespēja aizņemties naudu un vēl nemaksāt trīs mēnešus, taču arī kredīts bankā ir jāatdod, tāpēc pirms aizņemies kredītu bankā, izvērtē divreiz iespēju to atmaksāt laikā!
 

saņem naudu Bigbank ar kredītbrīvdienām

to top