Kredits7 bez ķīlas un galvojuma

Ātrie kredīti internetā 15 minūšu laikā. Reģistrējies, aizpildi pieteikumu, saņem kredītu šeit.

Bezprocentu kredīts: 1.kredīts līdz 300€
Mēneša procentu likme: 20.00 % (kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 90 dienām)/200*100-100)

GPL (gada procentu likme): min. 203%, max 265%*

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 150€ līdz 1500€
Kredīta termiņš: no 61 līdz 720 dienām

Darba laiks: darba dienās 8:30-20:00 un brīvdienās11:00-16:00
Vecuma ierobežojumi: no 21 līdz 65 gadiem
Kredits7
Svarīgi: nav nepieciešama ne izziņa no darba vietas, ne ķīla, ne galvojums. Pirmo kredītu bez komisijas maksas nav iespējams pagarināt.

Kredīta pagarināšanas mēneša likme: 22.5% (45.00€)
Kredīta saņemšanas laiks: 15 min
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > aktivizācijas maksa no sava bankas konta > kredīta pieteikums (internets, sms) > atbilde sms > nauda bankas kontā

Trīs soļi līdz kredītam


Papildus informācija: ja tiek kavēts maksājums, līgumsods 1% no kopējās kavēto maksājuma summas, par katru kavējuma dienu

Konti: Swedbanka, SEB banka, Citadele

Pieteikties Kredits7 kredītam

 

Adrese: Sia Delta Capital, LV40103291692, Ūdens iela 12-118, LV-1007, Rīga


 

Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt savā Kredits7 profilā.

Kas var saņemt Kredits7 kredītu

Lai saņemtu aizdevumu Kredits7 jābūt:

  • Latvijas Republikas pilsonim;
  • vecumā no 21-65 gadiem;
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • strādājošai fiziskai personai.

Svarīgi

  • Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.
  • Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešams iesniegt jebkādus dokumentus.
 Kredits7 lojalitātes programma

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

GPL piemērs: aizņemoties 150 € uz 3 mēnešiem, aizdevuma komisijas maksa 30 €, mēneša maksājums 60 €, reģistrācijas maksa (tikai 1.izsniegtai kredīta summai) 0.01 €, gada procentu likme 203.93%, kopējā atmaksājamā summa ir 180.01 €.

Pieteikties Kredits7 kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Kredits 7 bez ķīlas un galvojuma
2014-11-25 16:32:02
Naudu pārskaitīja ātri - 15 minūtēs!
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top