Mintos

Tu atrodies šeit: » »

Viena platforma. Daudz iespēju. Investē naudu šeit

Izdevīgi: Mintos ir savstarpējo kredītu platforma, kurā investori var ieguldīt naudu kredītos, ko izsniedz nebanku aizdevēji.

Tā ir vienkārša un caurspīdīga alternatīva tradicionālajai banku sistēmai. Mintos platformā gan privātie, gan institucionālie investori var investēt aizdevumos visā Eiropā. Patlaban platformā investīcijām pieejami nodrošināti auto kredīti, hipotekārie, biznesa, kā arī īstermiņa aizdevumi.

Minimālā investīcijas summa: 10.00€

Konta atvēršana: bezmaksas

Investīcijas summas: individuāli
Investīcijas termiņš: individuāli

Vecuma ierobežojumi: sākot no 18 gadiem

Mintos

Kā es pelnu ar investīcijām: Katrs aizņēmējs pēc iepriekš saskaņota un parakstīta aizdevuma līguma veic ikmēneša maksājumus, kuros var ietilpt pamatsumma, procentu un soda naudu maksājumi. Investora daļa no maksājuma, kas ir aprēķināta atkarībā no investīcijas lieluma aizdevumā, tiek pārskaitīta investora kontā pēc tam, kad aizņēmējs veic maksājumu par savu aizdevumu. Ja investīcijas ir vairākas, tad izmaksas notiek dažādās dienās, atkarībā no tā, kad aizņēmējs veic maksājumu.

Riski: 1) Kredīta risks/saistību neizpildes risks 2) Paredzamo naudas plūsmas datumu risks 3) Priekšapmaksas risks 4) Valūtas risks

Kāpēc Mintos?

 

Aizdevuma izsniedzēji:

  1. Acema
  2. Aforti Finance
  3. Banknote
  4. Capitalia
  5. Cream Finance
  6. Debifo
  7. Hipocredit
  8. Mano Unija
  9. Mogo
  10. Westkredit

 

Sākt investēt Mintos

 

Adrese: Mintos Marketplace AS, Skanstes iela 50, LV-1013, Rīga


 

Mintos cenrādis

Konta atvēršana
Apkalpošanas maksa
Pārdot daļu vai daļas

 

bezmaksas
bezmaksas
(var tikt atcelta jebkurā laikā)
1% no darījuma vērtības
 

Cik ilgi investētā nauda ir iesaldēta

Tu saņem investēto naudu tā, kā tas ir plānots katra aizdevuma maksājuma grafikā, kas ir atkarīgs no aizdevuma termiņa un amortizācijas metodes. Ja vēlies atgūt savu naudu ātrāk nekā paredzēts, tu vari pārdot to otrreizējā tirgū. Otrreizējais tirgus ļauj tev pārdot investīciju/as, pievienojot tām piemaksu vai atlaidi.

Cik daudz laika ir nepieciešams, lai pārvaldītu investīcijas

Tas ir atkarīgs no tava investīciju stila. Tu vari izmantot pasīvu investēšanas stilu un ieguldīt ar Auto Invest funkciju. Šajā gadījumā tev tikai jānosaka Auto Invest konfigurācijas un jāvelta nepieciešamais minimālais laiks. Ja vēlies izmantot aktīvāku investēšanas stilu, izvēlies katru investīciju atsevišķi – nepieciešamais laiks būs atkarīgs no izvēlēto investīciju skaita.

Kas notiks, ja Mintos pārtrauks darbību

Ja Mintos tomēr pārtrauktu savu darbību:

Sākt investēt Mintos

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Mintos
2018-03-15 12:32:24
Esmu dzirdejis ka diezgan labi nosacijumi pie mintos
Mintos
2015-05-19 05:02:55
To: province- laipni lūgta demokrātijā: ja tu man personīgi paprasītu aizdevumu, izskatītos nodzērusies, es ar tev neaizdotu ;)
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top