Opencredit kredīts 15 minūšu laikā

Opencredit jauns sākums! Turpmāk aizdevumu varēsiet saņemt platformā Moneza. Apskatīt piedāvājumu šeit

Bezprocentu kredīts: pirmais kredīts līdz 350 € ar 0% likmi
Mēneša procentu likme: 16.90 % (kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 90 dienām)/200*100-100)

GPL (gada procentu likme): min. 40%, max 280%*

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 50 € līdz 1500 €
Kredīta termiņš: no 61 dienas līdz 36 mēnešiem

Darba laiks: darba dienās 8:00-22:00 un brīvdienās 9:00-18:00
Vecuma ierobežojumi: no 20 līdz 70 gadiem
Opencredit
Svarīgi: nav nepieciešama ne izziņa no darba vietas, ne ķīla, ne galvojums

Kredīta pagarināšanas mēneša likme: 17% (34 €)
Kredīta saņemšanas laiks: 15 min
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > aktivizācijas maksa no sava bankas konta > kredīta pieteikums (internets, telefoniski, sms) > atbilde e-pastā > nauda bankas kontā

Opencredit kredīta saņenšanas process


Papildus informācija: ja tiek kavēts maksājums, līgumsods 1% no kopējās kavēto maksājuma summas, par katru kavējuma dienu

Konti: Swedbank, SEB banka, DNB banka, Citadele, Nordea banka

Pieteikties Opencredit kredītam

 

Adrese: SIA SIA Open Credit, LV40103203191, Mūkusalas iela 41B–8, LV-1004, Rīga


Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt savā Opencredit profilā.

 

Kas var saņemt Opencredit kredītu

Lai saņemtu Opencredit kredītu, nepieciešami atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
  • jābūt regulāriem ienākumiem.
 Opencredit ātrais kredīts 15 minūtēs

Svarīgi

Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

*GPL - summa 400 € uz 12 mēnešiem, reģistrācijas maksa 0.01 €, mēneša maksājums 63.33 €, kopējā atmaksājamā summa 760 €, vienādais maksājuma grafiks ar fiksētu aizņēmuma likmi visam kredīta termiņam, gada procentu likme 138.99%.

Pieteikties Opencredit kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Opencredit kredīts 15 minūšu laikā
2015-04-21 15:24:28
Interesanta lieta.Kas var saņemt kredītu, Jūs rakstāt,ka ir jābūt regulāriem ienākumiem,bet augstāk uzrakstīts -nav nepieciešama izziņa no darba vietas,ne ķīla,ne galvotājs.Kā tad Jūs zināsiet ir prasītājam ienākumi vai nav un cik lieli, tas Jūs arī neinteresē.Gribat labi dzīvot uz citu rēķina.Kāpēc ne , ja ir muļķi,kuri grib Jūs uzturēt.Bet , vai nekad neesat domājuši,ka tāda naudu Jums laimi nenesīs.Šitie Jūsu naudas aizdevumi ir kā narkotikas,ja cilvēks iekuļas ,tad laukā tik ir ļoti grūti.Žēl ,ka mūsu valdība to vēl nav sapratusi. Lai Jums veicas...
OpenCredit
2012-11-22 14:00:21
Ātrs serviss - viss ko man vajadzēja lielveikalā :)
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top