Vienkāršā un drošā veidā aizņemies naudu

Kredīti internetā

Vienkāršā un drošā veidā aizņemies naudu! Pieejamā informācija palīdzēs pārskatāmā veidā rast atbildes uz dažādiem finanšu jautājumiem, piemēram, kur izdevīgāk internetā aizņemties naudu, cik ātri to saņemšu savā bankas kontā, kādi dokumenti ir nepieciešami? Ekonomē laiku un naudu!

 
Sefinance.lv

Ātrie kredīti un kredītlīnija


Ātrie kredīti un kredītlīnija

Ātrie kredīti internetā ir veids kā aizņemties naudu tiešsaistē vidēji 15 minūtēs, pat līdz 3000 €. Kredītlīnija, izvēlies sev piemērotu naudas limitu un izņem, kad nepieciešams. Šobrīd Latvijas kredītu tirgū ir salīdzinoši daudz aizdevēji, kas piedāvā ātri aizņemties naudu. Esam apkopojuši informāciju par populārākajiem ātrajiem kredītiem, kas pieejami internetā.
Informācija palīdzēs pieņemt lēmumu: ņemt kredītu, vai tomēr iztikt bez tā. Ja izvēlēsies ņemt kredītu, tad palīdzēsim atrast labāko aizdevēju.

Kāpēc izvēlēties ātro kredītu?

Ātros kredītus internetā var noformēt salīdzinoši ātri. Tas varētu būt īpaši noderīgi, ja nepieciešama nauda neparedzētiem mērķiem: kāds pirkums vai rēķinu apmaksa, vai kāds cits variants, kad steidzami nepieciešama nauda. Ātros kredītus internetā var noformēt 15-30 minūšu laikā, tas atkarīgs no aizdevēja spējas izskatīt kredīta pieteikumus.
Ātrie kredīti piedāvā arī garākus atmaksas termiņus, piemēram, no 62 dienām līdz 3 gadiem. Ja rodas iespēja atmaksāt kredītu pirms termiņa, tad ātrie kredīti piedāvā šādu iespēju, nemaksājot soda procentus.

Lai pieteiktos ātrajam kredītam ir nepieciešams dators vai mobilais telefons ar interneta pieslēgumu. Nepieciešams izvēlēties aizdevēju, aizpildīt pieteikuma anketu un pārskaitīt reģistrācijas maksājumu no sava bankas konta uz aizdevēja bankas kontu. Process nav sarežģīts, taču piesakoties pirmo reizi būs nepieciešams vairāk laika, nekā, ja pieteiksies kredītam atkārtoti.

Ātrie kredīti piedāvā aizņemties salīdzinoši mazas naudas summas. Aizņemoties pirmo reizi, naudas summa ir ierobežota, tomēr ar 0% komisijas maksu vai pirmais maksājums sākot no 3. mēneša. Izziņa no darba vietas vai galvotājs ātrajiem kredītiem nav nepieciešams, ja kredīta summa ir līdz 215 €.

Ātrie kredīti ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu (atkarīgs no aizdevēja noteikumiem) un kuriem ir regulāri ikmēneša ienākumiem. Klientiem ar negatīvu kredītvēsturi ātrie kredīti nav pieejami, taču katru klientu aizdevēji izvērtē individuāli.

Kredīta pieteikumus izskata un, saņemot pozitīvu atbildi, pārskaita naudu tikai aizdevēja darba laikā. Tā kā daudzi ātro kredītu aizdevēji strādā 7 dienas nedēļā, varam teikt, ka ātrie kredīti ir pieejami jebkurā brīdī, ja rodas nepieciešamība aizņemties naudu.

 

Patēriņa kredīts


Patēriņa kredīts

Vēlaties saņemt kredītu līdz 10.000 € izdevīgi un ātri? Mēs zinām aizdevējus, kas aizdod patēriņa kredītus internetā. Mājas lapā ir pieejama informācija par patēriņa kredītiem, iespējams, tā var palīdzēt izvēlēties ātrāko un labāko aizdevēju!

Izmantojot patēriņa kredītu, klients var iegādāties preces vai pakalpojumus šodien, bet norēķināties vēlāk, maksājot katru mēnesi. Klientam tā ir iespēja iegādāties kvalitatīvāku un labāku produktu vai pakalpojumu. Latvijā ir vairāki aizdevēji, kas piedāvā patēriņa kredītus bez ķīlas, atšķirīgas ir kredītu summas, atmaksas noteikumi un procentu likmes.

Salīdzini un izvēlies aizdevēju, kas piedāvā izdevīgāko patēriņa kredītu internetā!

Kāpēc izvēlēties patēriņa kredītu?

Patēriņa kredīts ir ilgtermiņa kredīts, tas nozīmē, šāds kredīts ir lielisks risinājums, ja vēlies aizņemties lielāku naudas summu un atmaksāt katru mēnesi. Patēriņa kredīti piedāvā atmaksas termiņu pat līdz 6 gadiem. Patēriņa kredītu var atmaksāt pirms termiņa, nemaksājot sodus. Precīza informācija katra aizdevēja mājas lapā.

Patēriņa kredītu var noformēt salīdzinoši ātri, vidēji vienas darba dienas laikā. Tas atkarīgs no aizdevēja iespējas izvērtēt kredīta pieteikumus.

 

Kas ir auto kredīts, auto līzings?


Kas ir auto kredīts, auto līzings?

Veids kā iegādāties auto vai saņemt naudu pret to ķīlu. Finansējuma apmēru nosaka auto tirgus vērtība, zemas procentu likmes, pat no 7% gadā.

Izmantojot auto līzingu vai auto kredītu, iespējams iegādāties auto un norēķināties vēlāk. Aizdevēji kredīta ņēmējam var pieprasīt maksāt pirmo iemaksu, vidēji 10% no auto tirgus vērtības. Reizēm auto pārdevēji piedāvā kā pirmo iemaksu ņemt pretim veco auto.

Izvēloties finanšu auto līzingu tiek veikti ikmēneša maksājumi, tādējādi tiek apmaksāta iegādātā auto summa, rezultātā iegūstot auto savā īpašumā.
Operatīvais auto līzings ir auto noma ilgtermiņā ar iespēju iegādāties auto pēc nomas termiņa par atlikušo vērtību.

Auto kredīts ir iespēja iegādāties auto, aizņemoties naudu no kredīta kompānijas. Kredīta maksimālo summu nosaka aizdevējs pēc auto tirgus vērtības. Latvijā ir vairākas kredītu kompānijas, kas aizdod naudu jaunu un lietotu auto iegādei.

Auto kredīts vienas dienas laikā

Latvijā ir pieejami salīdzinoši daudz aizdevēju, kas piedāvā iegādāties auto kredītā vai saņemt naudu pret auto ķīlu. Nav iespējams noformēt aizdevumu, ja automašīna jau ir kredītā vai līzingā. Tomēr, ja kredīts vai līzings ir ar mazu atlikušo summu, tad ir iespējams iegūt jaunu kredītu, ko var izmantot, lai apmaksātu atlikušo kredīta vai līzinga summu.

Auto kredīts galvenokārt ir pieejams līdz 90% no auto tirgus vērtības. Atmaksas termiņš līdz 72 mēnešiem.

Auto kredītam nav ierobežojumiem auto markai, krāsai utt., bet auto nevar būt vecāks par 20 gadiem (skatīt aizdevēja noteikumus).

Izvēlies sev ērtāko kredīta veidu un aizpildi pieteikumu internetā, vai apmeklējot aizdevēju klātienē. Pozitīvas atbildes gadījumā nepieciešams parakstīt kredīta līgumu.
Auto kredīta noformēšana var aizņemt vairākas stundas, taču nauda tiek pārskaitīta tajā pašā dienā, kad tiek parakstīts kredīta līgums.

Kas var saņemt auto kredītu?

Lai pieteiktos auto kredītam, jābūt personai vismaz 18 gadiem ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi, pastāvīgu darbavietu un regulāriem ikmēneša ienākumiem. Tomēr ne visi aizdevēji izsniedz kredītus personām no 18 gadu vecuma, vairāk informācijas katra aizdevēja mājas lapā.

 

Kredītu apvienošana


Kredītu apvienošana

Aizņemoties ātro kredītus, liekas, ka pēc mēneša varēšu to atmaksāt. Taču ikdienā ir citādāk, vairums gadījumu izvēlas pagarināt atmaksas termiņu. Vairums aizdevēji piedāvā atmaksas termiņu pagarināt tik reizes, cik vēlies.

Un situācija izveidojas, ka vieglāk ir pagarināt atmaksas termiņu, kā atmaksā kredītus. Rezultāts nav patīkams, tāpēc kredītu apvienošana ir viens no variantiem, kā atmaksāt vairākus ātros kredītus.

Apvienot kredītus ir vienkārši!

Piesakoties kredītam nepieciešams aizpildīt pieteikumu un norādīt visu nepieciešamo informāciju, ko pieprasa aizdevējs, tajā skaitā visus paņemtos ātros kredītus un to summas.
Saņemot kredīta pieteikumu ar tevi sazināsies kredītu speciālists, lai precizētu nepieciešamo informāciju (papildus var pieprasīt bankas konta izrakstu un izziņu no darba vietas).

Vienas darba dienas laikā saņemsi atbildi. Ja atbilde būs pozitīva, būs nepieciešams parakstīt līgumu. Tikai pēc līguma parakstīšanas aizdevējs pārskaitīs naudu ātrajiem kredītiem.
Ko vēl svarīgi zināt? Aizdevējs par kredīta izsniegšanu var pieprasīt maksāt komisiju maksu, kas ir vienreizējs maksājums. Tā apmēru nosaka kredīta summa.

Beidzot ir iespēja nomaksāt ātros kredītus

Kredītu apvienošana ir veiksmīgs risinājums, lai nebūtu katru mēnesi jāpagarina ātro kredītu atmaksas termiņš. Tagad ir iespēja maksāt tikai vienu mēneša maksājumu!

 

Kredītu saņemšanas process

Izmantojot tiešsaistes pieteikšanās proceu, iespējams ātri saņemt naudu, pat atrodoties ceļā vai mājas.

  1. Piedāvājums.
  2. Pieteikums.
  3. Pārbaude.
  4. Saņemts kredīts.

Aizņemies atbildīgi

Pirms aizņemies kredītu, salīdzini aizdevējus pēc gada procentu likmēm, kas ietver visas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot procentus un citas summas. Izvērtē un piesakies kredītam tikai tad, ja vari to atļauties!

Soda sankcijas vai kavējuma naudas

Kredīti internetā par kavējumu var pieprasīt maksāt sodu sākot no 0.1% līdz 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Daži aizdevēji papildus kavējuma maksai pieprasa naudu par atgādinājuma vēstuli un/vai vienreizēju līgumsoda maksu, ja kredīta termiņš tiek kavēts. Precīzu informāciju par kavējuma izmaksām iespējams uzzināt katra aizdevēja mājas lapā, līguma noteikumos un/vai sazinoties ar aizdevēju personīgi. Maksājumu neveikšana var radīt nopietnas problēmas un ietekmēt kredītvēsturi, apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu. Saistību neizpildes gadījumā aizdevējs var uzsākt parāda piedziņas procesu vai nodot prasījuma tiesības trešajām personām.

Kas ir gada procentu likme

Gada procentu likme jeb GPL ir kredīta kopējās izmaksas izteiktas procentos, ieskaitot visas izmaksas līdz kredīta saņemšanai, aprēķina saskaņā ar LR MK 28.12.2010. noteikumiem Nr. 1219. GPL netiek iekļautas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta līgumā noteikto saistību neizpildi. Vairāk informācijas iespējams uzzināt Latvijas Republikas Ministru kabineta Speciālos noteikumos „Noteikumi par patērētāja kreditēšanu” vai kredītdevēja mājas lapā.

Piemērs: aizņemoties 300 € uz 90 dienām ar kredīta termiņa pagarinājumu, komisija 71.41 €, GPL 269%, kopējā atmaksājamā summa 371.41 €.

Minimālā GPL likme ir 8.9%, maksimālā GPL likme ir 429.46%. Kredīti no 50 € līdz 15.000 € uz termiņu no 62 dienām līdz 72 mēnešiem.

Tīmekļa vietne Parkreditiem.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bezmaksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju, tādejādi rīkojoties godīgi, taisnīgi, pārredzami un profesionāli, ņemot vērā patērētāja tiesības un intereses. Parkreditiem.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs.
Tīmekļa vietnē ir ievietoti tikai aizdevēji, kuri ir saņēmuši saņēmusi speciālu atļauju (licenci) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšana.
Uzturētājs SIA Online Media, Saldus, Lielā iela 9.

to top