Sauleskredits.lv - Pozitīva dzīve

Pozitīva dzīve! Samazinātas procentu likmes vispieprasītakajām aizdevuma summām.

Bezprocentu kredīts: Sauleskredits neizsniedz ātros kredītus

Mēneša procentu likme: 6.23 % (kredīta summa 1000€ + kredīta % (uz 30 dienām)/1000*100-100)

GPL (gada procentu likme): 160-268%

Aktivizācijas maksa: 0.00€
Kredīta summa: no 400 € līdz 3000 €
Kredīta termiņš: no 12 līdz 36 mēnešiem

Darba laiks: darba dienās 9:30-18:00
Vecuma ierobežojumi: no 21 līdz 65 gadiem
Sauleskredits.lv
Svarīgi: Lai saņemtu kredītu no Sauleskredīts.lv ir nepieciešami oficiālie ienākumi, vēlams ne mazāk ka 420 € netto.

Kredīta saņemšanas laiks: 30-60 min.
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > kredīta pieteikums (internets) > atbilde e-pastā > nauda bankas kontā

Tabulas dati ir informatīvi


Papildus informācija: tabulas dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums.

Konti: Swedbank

Pieteikties Sauleskredits.lv

 

Adrese: SIA "DSA INVEST", LV40103187465, Zemitāna iela 2b, kab.306, p.k.27, Rīga, LV- 1012


Sauleskredits.lv jau vairākus gadus izsniedz patēretājkredītus ārpusbankas sektorā un visas savas darbības laikā  nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Aizdevumi uz 12, 18, 24 un 36 mēnešiem un iespējams atdod jebkurā sev izdevīgā laikā. 36 mēnešu aizdevuma termiņš ir pieejams tikai tiem, kam nepieciešams 1500€ un vairāk.

Maksājiet tikai par aizdevuma faktisko  izmantošanas termiņu, ja nolēmāt atdot aizdevuma summu pirms līgumā norādītā termiņa. Vairākas kredītsaistības, iekavēti maksājumi, ikmēneša maksājuma samazināšana – Jūs saņemsiet izsmeļošas atbildes jebkurā laikā.

Aizdevējs piedāvā iespēju atmaksāt aizdevumu pa daļām, nevis veicot pagarināšanas maksas vai pilno aizdevuma atmaksu. Ja maksājumi tiek veikti regulāri, tiek piedāvāta iespēja palielināt aizdevuma summu.
 

Kāpēc tieši Sauleskredits.lv

Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka kredīta kopējās izmaksās ir ietverta līguma komisijas maksa.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Nosacījumi aizņēmējam

  • Aizdevumi tiek izsniegti personām, kas sasniegušas 21 gadu vecumu.
  • Jābūt oficiālajiem ienākumiem vismaz 6 mēnešu laikā.
  • Tiesas darbu  un parādpiedziņas tiesvedības procesu neesamība.
  • Konta esamība jebkurā Latvijas Republikas komercbankā.
  • Nepieciešamības gadījumā kompānija patur tiesības pieprasīt galvotāju, kas strādā oficiāli un saņem algu, kas tiek ieskaitīta viņa kontā.
  • Saprātīga savu finansiālo iespēju izvērtēšana.
 Saņemšanas process

Svarīgi

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Pieteikties Sauleskredits.lv

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top