SOSO kredītu apvienošana

SOSO kredītu apvienošana

 

SOSO

Kredīts: līdz 15000 €

GPL (gada procentu likme): max 29.90%

Kredīta summa: no 500 € līdz 15000 €
Kredīta termiņš:no 12 mēn. līdz 7 gadiem

Darba laiks: darba dienās 8:00-18:00
Vecuma ierobežojumi: no 18 līdz 75 gadiem

Saņemšanas laiks: 30 min

Adrese: SIA "Schaefer",  Lielā iela 9, Saldus, LV-3801

 

Soso.lv – uzticams kreditēšanas risinājums Latvijā

Soso.lv piedāvā ātrus un pieejamus finanšu risinājumus. Plašā piedāvājuma klāstā jūs atradīsiet kredītu apvienošanu, auto kredītus, patēriņa kredītus, pārkreditāciju un citas jūsu vajadzībām piemērotas iespējas.  

Kāpēc izvēlēties Soso? 

Steidzami risinājumi. Aizpildiet pieteikumu un saņemiet atbildi no kreditora dažu minūšu laikā.  

Lietotājam draudzīga platforma. Mājaslapa ir intuitīvi lietojama, padarot aizņemšanos par vienkāršu procesu. 

Detalizēta informācija. Skaidri un saprotami kredītu nosacījumi un atteikšanās no slēptām komisijas maksām.  

Jebkurā diennakts laikā. Pieteikties kredītam ir iespējams 2Augsts kredītu pieprasījums mūsdienu sabiedrībā nozīmē, ka patērētājiem ir nepieciešams vienkāršs, uzticams un izdevīgs risinājums savām finanšu vajadzībām. Soso.lv nāk klajā ar kvalitatīvu pakalpojumu, lai palīdzētu labāk izprast un izmantot kredītu iespējas Latvijā. 

Kāpēc Soso ir labākā izvēle? 

Vienkārši: saņem kredītu tiešsaistē bez liekiem sarežģījumiem; 

Uzticami: skaidri un saprotami nosacījumi bez slēptām komisijām; 

Izdevīgi: konkurētspējīgas procentu likmes, sākot no 4% gadā; 

Pieejamība 24/7: finanšu vajadzības nepazīst darba laika ierobežojumus, tādēļ kredītu salīdzināšanas pakalpojums pieejams jebkurā diennakts laikā.  

Galvenās kredītu apvienošanas priekšrocības 

Mazāks ikmēneša maksājums – pateicoties kuram var samazināt kredītsaistību slogu; 

Zemāka procentu likme – kas ļauj vairāk ietaupīt citām lietām; 

Viens pārskatāms kredīta maksājums – viegla budžeta pārskatīšana.  

Detalizētas informācijas pieejamība

Soso.lv klientiem sniedz detalizētu informāciju par katra kredīta nosacījumiem. Tas atvieglo piemērotā kredīta izvēli, kas vislabāk atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām.  

Atbildīgā aizņemšanās ir Soso uzņēmuma galvenais pamatprincips, tāpēc klients var iepazīties ar visām kredīta detaļām vēl pirms līguma noslēgšanas. Turklāt plaša piedāvājumu izvēle ir iespēja izvēlēties piemērotāko tekošai finansiālai situācijai variantu.  

Kā saņemt kredītu pie Soso? 

Aizpildi pieteikumu tiešsaistē, norādot visus vajadzīgos datus;  

Sagaidi lēmumu, kas parasti tiek pieņemts 15 minūšu laikā; 

Paraksti līgumu elektroniski vai klātienē; 

Saņem naudu savā bankas kontā. 

Soso.lv ir uzticams kredītu starpnieks Latvijā, kas nodrošina patērētājiem vieglu piekļuvi dažādiem kredītu produktiem. Apvienojiet visus savus kredītus, izmantojot Soso pakalpojumus, un izbaudiet finansiālo vienkāršību un izdevīgumu. Ietaupiet laiku, naudu un enerģiju, izvēloties pareizo finanšu partneri!  4 stundas diennaktī.  

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Parkreditiem.lv un kāda saistība ar nebanku kredītiem?

Parkreditiem.lv ir kredītu pakalpojumu salīdzināšanas portāls, kas pieejams jebkuram lietotājam bez maksas. Parkreditiem.lv neizsniedz kredītus, mēs esam palīgs kredītu kompānijas izvēlē!

Kas ir nebanku kredīts un cik ātri es saņemšu naudu?

Nebanku kredīts ir ātrākais veids kā aizņemties naudu internetā. Nebanku kredīti piedāvā aizņemties līdz 3000 eiro 10-15 minūtēs. Kredītu iespējams aizņemties, ja ir sasniegts vismaz 18 gadu vecums (vecuma ierobežojums atkarīgs no aizdevēja nosacījumiem), kā arī pensionāriem. Nav nepieciešamas izziņas no darba vietas vai galvotājs.

Kas ir bezmaksas vai bezprocentu ātrais kredīts?

Vairākas ātro kredītu kompānijas piedāvā aizņemoties pirmo reizi kredītu saņemt ar 0% komisijas maksu. Nav jāmaksā procenti par kredīta izmantošanu, jāatmaksā tieši tik, cik esi aizņēmies! Atmaksas termiņš galvenokārt tiek piedāvāts līdz 30 dienām.

Kad var pieteikties kredītam?

Internetā iespējams pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču atbilde būs tikai attiecīgās kredītkompānijas darba laikā.

Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai pieteiktos kredītam internetā?

Nebanku kredītiem nav nepieciešami dokumenti, ja to nepieprasa aizdevējs. Lai pieteiktos aizdevumam, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, aktīvs bankas konts un mobilais tālrunis. Ja vēlies aizņemties naudu pie aizdevēja, kas nav ātrais kredīts, tad precīzu sarakstu ar dokumentiem, kas nepieciešami, lai pieteiktos kredītam, atradīsi attiecīgā aizdevēja mājas lapā.

Vai nepieciešams ir galvotājs?

Katram aizdevējam ir savi noteikumi, uz kādiem tas aizdod naudu. Ātrie kredīti nepieprasa ķīlu un/vai galvotāju.

Ko darīt, ja reģistrējoties esmu ievadījis nepareizus datus?

Ja reģistrējoties ātro kredītu mājas lapā vai aizpildot kredīta pieteikumu internetā esi ievadījis(-usi) nepareizus datus, lūdzu, sazinies ar attiecīgo aizdevēju kompāniju un informē par nepareiziem datiem.

Kādas ir papildus maksas noslēdzot kredīta līgumu?

Nebanku kredītiem papildus maksa noslēdzot kredīta līgumu ir reģistrācijas maksa (aktivizācijas maksa). Ja vēlies aizņemties naudu pie aizdevēja, kas nav ātrais kredīts, tad papildus maksas par aizdevuma līguma noslēgšanu, komisijas maksas u.c. iespējams uzzināt attiecīgā aizdevēja mājas lapā.

Kāda ir ikmēneša maksājumu summa?

Ikmēneša maksa ir atkarīga no aizdevuma summas un atmaksas termiņa. Lai uzzinātu precīzu maksājuma summu, izmantojiet kredīta kalkulatoru vai aizdevēju salīdzināšanas tabulu.

Kāda būs kopējā summa, ieskaitot visus maksājumus, kas būs jāatgriež?

Kopējos maksājumus par kredītu veido aizdevuma pamatsumma, komisijas maksa par aizdevuma izmantošanu (procenti) un vienreizēja autorizācijas maksa (ātrajiem kredītiem).

Vai varu aizņemties kredītu gadījumā, ja man jau ir kredīts bankā vai citā kredītiestādē?

Jā, iespējams aizņemties, ja vien neesi kavējis kredīta maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos.

Vai iespējams saņemt aizdevumu, ja ir parādi?

Atkarīgs no aizdevēju kompānijas un tās nosacījumiem. Vairāk informācijas iespējams uzzināt attiecīgā aizdevēja mājas lapā.

Kas ir vienreizējais reģistrācijas maksājums?

Vienreizējais reģistrācijas maksājums ir maksājums, kas nepieciešams, lai attiecīgais aizdevējs (ātrie kredīti) varētu pārbaudīt Tavu identitāti un uzzināt bankas konta numuru uz kuru maksāt izsniegto kredītu.

Vai saņemšu atbildi par aizdevuma piešķiršanu?

Ja būsi atbilstošs vai neatbilstošs kredīta saņēmēja statusam, saņemsi atbildi telefoniski vai SMS īsziņas veidā, vai arī e-pastā.

Cik ātri iespējams saņemt atbildi?

Ātrie kredīti cenšas pēc iespējas ātrāk sniegt atbildi, 10-60 minūšu laikā. Patēriņa kredītu kompānijas parasti atbildi paziņo 1 dienas laikā.

Pēc cik ilga laika kredītu ieskaita manā bankas kontā?

Atkarīgs no aizdevēja nosacījumiem, kā arī, kurās bankās aizdevējiem ir atvērti konti. Ātrie kredīti parasti naudu ieskaita 10-15 min laikā no kredīta apstiprināšanas brīža. Savukārt patēriņa kredītu kompānijas pēc dokumentu noformēšanas, kredītu ieskaita 24 stundu laikā.

Kāpēc man tika atteikts kredīts?

Iespējams, ja esi parādnieku reģistros vai nav atmaksāti iepriekšējie kredīti, vai ir kavēts kredīta maksājumus, vai reģistrējoties ir norādīti kļūdaini dati.

Vai iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu?

Nebanku kredīti piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Lai pagarinātu atmaksas termiņu, jābūt samaksātai kredīta komisijai par iepriekšējo kredīta izmantošanas periodu, arī līgumsods, ja tāds ir. Lai uzzinātu, kā pareizi pagarināt atmaksas termiņu, iesakām apmeklēt attiecīgā aizdevēja mājas lapu.

Vai iespējams uzzināt, cik esmu parādā?

Sazinoties ar aizdevēju ir iespējams uzzināt atlikušo kredīta bilanci.

Vai iespējams agrāk dzēst kredītu?

Jā, kredītu vienmēr iespējams atmaksāt pirms termiņa. Vairāk informācijas par pirmstermiņa atcelšanu iespējams uzzināt aizdevēja mājas lapā. Galvenais kredītu atgriešanas nosacījums ir to atdot līdz noteiktajam termiņam pēc līguma.

Kā neizmantot aizdevumu?

Aizdevumu nevajadzētu ņemt, lai segtu kādu citu kredīta maksājumu.

Kā rīkoties, ja nevaru samaksāt maksājumu?

Ja neizdodas samaksāt maksājumu norādītajā termiņā, noteikti sazinies ar aizdevēju. Ir daudz dažādu risinājumu, piemēram, atlikt maksājumu vai izmantot kredītu brīvdienas, jeb mainīt aizdevuma termiņu utt. Citādi riskē maksāt soda procentus un nesamaksāšanas gadījumā nonākt parādnieku reģistrā, kas ir pieejams visiem aizdevējiem.

Kas ir GPL (gada procentu likme)?

Viens no labākajiem instrumentiem, lai salīdzinātu aizdevējus ir GPL (gada procentu likme). Gada procentu likme ir kredīta kopējās izmaksas, visas izmaksas, ieskaitot maksu par līguma parakstīšanu, kredīta procentus, citus ar kredītu saistītos izdevumus. GPL tiek izteikts procentos no piešķirtās kredīta summas.

to top