Par Kredītiem - palīgs kredītu izvēlē!

Mūsu ikdiena rit straujā tempā, un var pienākt brīdis, kad mums ir nepieciešams ātrs naudas aizņēmums- ātrais kredīts. Kas ir ātrais kredīts un kā to noformēt? Ātrais kredīts ir kredīta veids, kam nav vajadzīga ķīla, galvojumi vai kādi citi dokumenti. Šis ir ideāls variants iespēja aizņemties cilvēkiem, kuri nevar izbrīvēt sava laika nepieciešamo dokumentu nokārtošanai un noformēšanai, ja nepieciešami neparedzēti izdevumi, pietrūkst naudas kādas preces iegādei.

Palīgs kredītu izvēlē 

Ātrie kredīti internetā var būt arī iespēja cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kuriem pārvietošanās ārpus dzīves vietas var sagādāt grūtības.

Ātros kredītus iespējams noformēt apmēram 10-15 minūšu laikā. Latvijā šādas kredītu kompānijas nav maz., tikai jāizvēlas pareizā ātro kredītu kompānija!

Katra no kredītu kompānijām piedāvā savas privilēģijas, ko vajadzētu izmantot, piemēram, pirmais kredīts ar 0% likmi, pirmais kredīts ar atlaidi utt.

Ne tikai rēķinu apmaksas un pirkumus iespējams noformēt internetā, bet pieteikties un noformēt ātros kredītus neizejot no mājām vai biroja. Pieteikties iespējams kredītu kompāniju mājas lapās, kā arī ar sms palīdzību (nepieciešams aktīvs mobilā telefona pieslēgums). Ja piesakies internetā tad nepieciešama reģistrācija, jāaizpilda nepieciešamā informācija.

Noteikti būs nepieciešams aktīvs mobilā telefona pieslēgums un kāds no bankas kontiem kādā no Latvijas bankām. Pēc reģistrācijas aizdevēja mājas lapā būs jāveic reģistrācijas maksa pārskaitījuma no sava bankas kont auz aizdevēja bankas kontu. Tikai pēc reģistrācijas maksas veikšanas iespējams pieteikties un saņemt ātro kredītu. Atbildi saņemsi sms īsziņas veidā uz savu mobilo tālruni, kā arī savā e-pastā. Ja aizdevējs apstiprinās Tavu  kredīta pieteikumu (dažu minūšu laikā), tad  pēc dažām minūtēm kredīts būs Tavā bankas kontā, no kura tika veikts reģistrācijas maksas maksājums.

Pēc naudas saņemšanas vari rīkoties pēc saviem ieskatiem, savām vēlmēm. Atceries, ka ātrie kredīti internetā ir pieejami bez ķīlas vai galvotāja, nav nepieciešamas nekādas izziņas. Vairāki aizdevēji savos aizdevumu nosacījumos nav norādījuši prasību par darba vietu, tas nozīmē, ka iespējams paņemt aizdevumu bez darba vietas. Tomēr izvērtējiet, vai aizdevums bez darba vietas ir atrisinājums, varbūt tomēr tas būs kārtējais slogs, kuru nevarēsi atmaksāt laikā.

Lai saņemtu ātro kredītu, jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Ātro kredītu iespējams noformēt apmēram 10 līdz 20 minūšu laikā. Summa, ko nodrošina ātrais kredīts, kompānijām var atšķirties, taču galvenokārt tā ir no 50 līdz 400€. Parasti lielāku summu kredītus (virs 200€), kredītu kompānijas finansē jau esošajiem klientiem. Ātro kredītu termiņš parasti ir no 1 līdz 30 dienām, ar iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Taču ir dažas ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā kredītus ar atmaksas periodu līdz 18 mēnešiem.

Ātros kredītus iespējams atmaksāt vienā maksājumā bez soda sankcijām (atkarīgs no kreditētāju kompānijas), vai arī sastādot maksājumu grafiku pa mēnešiem. Konkurences apstākļos, kompānijas parasti strādā bez brīvdienām, tā kā ātros kredītus iespējams noformēt jebkurā dienā.

 Kas jāzina aizņemoties ātro kredītu

Izvērtējot iespēju paņemt ātro kredītu, rodas jautājums, varbūt izdevīgāk ir aizņemties bankā. Banku piedāvātās procentu likmes salīdzinot ar ātro kredītu izcenojumiem šķiet vilinošas. Taču viss atkarīgs no situācijas. Ja nepieciešams paņemt ilgtermiņa kredītu, tad noteikti izdevīgāks būs bankas aizdevums, taču ja vēlme ir aizņemties kādam īstermiņa mērķim, tad bankas piedāvājumi nepārspēs ātro kredītu priekšrocības. Atceries, ka ne vienmēr ātrais kredīts būs dārgāks par bankas aizdevumiem, viss atkarīgs no situācijas.

Lai izvēlētos piemērotāko ātro kredītu kompāniju, Tev noteikti jāapkopo informācija par visām ātro kredītu kompānijām. Ērtākais veids noteikti būs salīdzināt kredītus. Kas būtu jāņem vērā salīdzinot ātro kredītu kompānijas? Noteikti maksa par aizdevuma izmantošanu, aizdevuma atmaksas iespējas, līguma noteikumi, un attieksme pret Tevi, ja sazinies ar aizdevēju. Tas varētu būt svarīgi situācijās, ja radīsies kādas problēmas vai sarežģījumi. Pajautājiet arī saviem draugiem, radiem un paziņām par ātrajiem kredītiem. Noteikti kāds no viņiem jau ir izmantojis ātros kredītus un labprāt dalīsies ar Jums savā pieredzē vai arī apskati atsauksmes par kredītiem.

Lai arī internetā ātrie kredīti ir iespēja ātri iegūt papildus naudas tēriņiem, atceries ka šie aizdevumi ir jāatgriež noteiktajos termiņos, tāpēc aizņemoties vienmēr izvērtē savus ienākumus, aizņemies atbildīgi!

PS: No 2011.gada 1.novembra kreditētājiem patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā ir nepieciešama licence, ko izsniedz Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

to top