Viacredit patēriņa kredīts

Aizņemies līdz 1500 EUR. Ātri un vienkārši. Pēc 15 minūtēm nauda tavā bankas kontā un maksā pa mēnešiem.

Bezprocentu kredīts: nav pieejams
Mēneša procentu likme: 6.59 % (kredīta summa 500€ + kredīta % (uz 3 mēnešiem)/500*100-100)/3

GPL (gada procentu likme): 138-188%

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 500 € līdz 1500 €
Kredīta termiņš: no 3 līdz 12 mēnešiem

Darba laiks: darba dienās 8:00-22:00 un brīvdienās 10:00-20:00
Vecuma ierobežojumi: no 20 līdz 70 gadiem
Viacredit
Svarīgi: nav nepieciešama ne izziņa no darba vietas, ne ķīla, ne galvojums

Kredīta saņemšanas laiks: 15 min
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > aktivizācijas maksa no sava bankas konta > kredīta pieteikums (internets, sms) > atbilde sms > nauda bankas kontā

 

Viacredit kredīta saņemšanas process


Papildus informācija: ja tiek kavēts maksājums, līgumsods 1% no kopējās kavēto maksājuma summas, par katru kavējuma dienu

Konti: Swedbanka, Citadele Banka, Nordea banka, DNB banka, Norvik banka

Pieteikties Viacredit kredītam

 

Adrese: SIA VIA SMS, LV40103259867, Krišjāņa Valdemāra iela 8-5, LV-1010, Rīga


 

Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt savā Viacredit profilā.

Kas var saņemt Viacredit kredītu

Lai saņemtu Viacredit kredītu, Tev jāatbilst dažām prasībām:

  • Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • Bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem.

Svarīgi

  • Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.
  • Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešams iesniegt jebkādus dokumentus.
  • Aizdevums tiek piešķirts, individuāli izvērtējot klienta kredītspēju. Klientam var tikt piedāvāta mazāka aizdevuma summa nekā klients ir vēlējies saņemt, vai arī aizdevums var tikt pilnībā atteikts.
 Viacredit darba laiks

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Pieteikties Viacredit kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top