ViaSMS naudas kredīts internetā

Jaunajiem klientiem 100% atlaide 

Bezprocentu kredīts: 1.kredīts līdz 5000 € ar 0% likmi
Mēneša procentu likme: 3.6 % (kredīta summa 200€ + kredīta % (uz 30 dienām)/200*100-100)

GPL (gada procentu likme): max 53.90%

Aktivizācijas maksa: 0.01€
Kredīta summa: no 100 € līdz 5000 €
Kredīta termiņš: no 61 dienas līdz 10 gadiem

Darba laiks: darba dienās 8:00-22:00 un brīvdienās 9:00-20:00
Vecuma ierobežojumi: no 20 līdz 70 gadiem
Viasms
Svarīgi: nav nepieciešama ne izziņa no darba vietas, ne ķīla, ne galvojums

Kredīta saņemšanas laiks: 15 min
Licence: ir

Kredīta saņemšanas kārtība: reģistrācija > aktivizācijas maksa no sava bankas konta > kredīta pieteikums > atbilde > nauda bankas kontā

VIASMS


Papildus informācija: ja tiek kavēts maksājums, līgumsods 0.5% no kopējās kavēto maksājuma summas, par katru kavējuma dienu

Konti: Luminor, Citadele, VIALET

Pieteikties Viasms kredītam

Adrese: SIA VIA SMS, LV40103259867, Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045


Kredīta izmaksas

Kredītu salīdzināšanas tabulā ir salīdzināts kredīta kompānijas kredītu piedāvājums ar citiem aizdevējiem, izmantojot tādus kritērijus, kā kredīta summa, mēneša maksājums, kredīta izmaksas, gada procentu likme, termiņš. Gada procentu likme ir aprēķināta pie nosacījuma, ka aizņēmējs aizņemas atkārtoti, tādējādi GPL aprēķinā nav iekļauta aktivizācijas maksa, ko aizņēmējs maksā reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Visa izmantotie dati, kas pieejami salīdzināšanas tabulā ir iegūti no attiecīgās ātrā kredīta kompānijas mājas lapā pieejamās informācijas. Iespējams, ka kredīta izmaksas, komisijas maksas un citi aizdevuma noteikumi ir mainījušies, tāpēc ieteicams pirms aizņemties naudu, pārbaudīt jaunāko informāciju, apmeklējot kredīta kompānijas mājas lapu.

Kredīta pagarināšana un atjaunošanas politikas informācija

Kredīta ņēmējam ir tiesības ierosināt kredīta termiņa pagarināšanu, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu, tādā apmērā, kāds norādīts kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājumā. Precīzu kredīta pagarināšanas summu iespējams uzzināt savā Viasms profilā.

Kas var saņemt Viasms kredītu

Lai saņemtu Viasms aizdevumu, Tev jāatbilst dažām prasībām:

  • Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • Bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem.

Svarīgi

  • Izvērtē savas atmaksas iespējas un esi atbildīgs! Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemies, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinieties ar aizdevēju.
  • Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešams iesniegt jebkādus dokumentus.
  • Pirmajā aizņemšanās reizē summa nevar pārsniegt 3000 eiro. Kad atmaksāsi pirmo aizdevumu un vērsīsies pie Viasms atkārtoti, Tev ir iespēja aizņemties summu arī līdz 3000 eiro.
 Viasms darba laiks

Atteikuma tiesības

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, vairāk informācijas skatīt šeit.

Informācija par soda sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināts līgumsods 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu.

Pieteikties Viasms kredītam

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!

ViaSMS
2014-04-07 21:00:39
man gan nekad nav atteikuši, lai gan vienreiz iedeva mazāk, nekā iepriekšējo reizi, patīkami, ka trešdienās iespējams aizņemties ar atlaidi
ViaSMS
2013-09-21 12:17:13
ātra atbilde, ātrs kredīts 5 zvaigznes tiešām vard dot!
ViaSMS
2012-08-04 16:20:15
Nezinu kā pārejiem,bet man VIA SMS palidzēja brīdī kad citi pagrieza muguru.Tiem kas te d*** tad atliek atcerēties,ka to ko ņem vajag arī atdot un tad nebūs problēmas.Paldies VIA SMS komandai
ViaSMS
2012-08-02 05:08:14
Tādi luņi, nevienam neiesaku. Attieksme vispār kā pret suni.
ViaSMS
2012-06-27 16:33:47
piedāvāja aizņemties mazāku summu un nepaskaidroja, kapēc nedod to summu, ko vēlos :(
Pievienot atsauksmi
Vārds *
Vērtējums *
Atsauksme
refresh
captcha
to top