Visi ātrie kredīti Latvijā

Ātrais kredīts pēdējo gadu laikā ir kļuvis īpaši populārs. To iespējams ir veicinājusi pēdējo gadu finanšu krīze. Nenoliedzami finanšu krīzes ietekmē, kredītiestādes ir pārskatījušas savus noteikumus un nosacījumus kredīta saņemšanai, padarot tos ne īpaši pievilcīgus gan iesniedzamo dokumentu aspekta ziņā, gan kredīta izsniegšanas ziņā. Šīs izmaiņas kredītiestādes nostāda nevienlīdzīgā situācijā ar ātro kredītu izsniedzējiem, kas sola kredītu izsniegt dažu minūšu laikā, kopš reģistrācijas mājas lapā. Redzot pieprasījumu pēc ātrajiem kredītiem, tas veicina šādu ātro kredītu kompāniju veidošanos, līdz ar to mediji šķiet pārpludināti no informācijas par šāda veida kredītiem pēkšņiem, neparedzētiem tēriņiem! Šie visi ātri kredīti šķiet viegli aizsniedzami, ja ir radusies nepieciešamība pēc nelieliem finanšu līdzekļiem.

Lai pieteiktos ātrajiem kredītiem, to nosacījumi, lielākoties ir vienlīdzīgi. Ir nepieciešams būt Latvijas iedzīvotājam, vecumā no 18-70 gadiem, ar pozitīvu kredītvēsturi, ar regulāriem ikmēneša ienākumiem. Tev nepieciešams reģistrēties izvēlētās kompānijas mājas lapā, aizpildīt pieteikuma anketu, norādot vēlamo kredīta summu un termiņu uz kādu vēlies aizņemties, kā arī apstiprināt reģistrāciju, pārskaitot EUR 0,01 no sava bankas konta. Ja Tu atbilsti kompānijas kritērijiem, Tu saņemsi sms un ziņu e-pastā, un pēc neilga brīža arī kredīta summa būs Tavā bankas kontā. Ņem vērā, ka kompānija, kredīta neizsniegšanas gadījumā, patur tiesības Tev neatklāt informāciju, kāpēc Tev netika piešķirts kredīts.

Atmaksa visiem ātrajiem kredītiem arī ir līdzīga. Tu vari visu summu samaksāt uzreiz, norādītajā datumā vai veikt līguma pagarinājumu par 7, 14 vai 30 dienām, samaksājot komisiju.

Visi ātrie kredīti ir vērsti uz ātru klientu apkalpošanu kredīta izsniegšanas ziņā, jo nenoliedzami, ja Tu būsi apmierināts ar apkalpošanu, iespējams, Tu nepieciešamības gadījumā vērsīsies pie tā paša aizdevēja. Taču atceries: pirms piesakies ātrajam kredītam, izvērtē savu maksātspēju!

to top